Výsledek hledání pro výraz
CZK
Česky
Kategorie
  Menu Zavřít

  Zahradní lavičky

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  ALDOTRADE dřevěná lavice Edita s úložným prostorem dřevo akácie

  Zahradní dřevěná lavice z tvrdého dřeva akácie s úložným prostorem, pro dvě až tři osoby. Nabízí optimální komfort sezení díky ergonomickému tvarování posedu i opěradla. Vhodná do vnitřních i venkovních prostor. Použitý materiál zaručuje dlouhou životnost.

  ALDOTRADE Dřevěná lavice Eva se stolkem uprostřed

  Lavice Eva je vyrobená z akátu a je vhodná pro dvě nebo tři osoby. V případě potřeby lze udělat ze střední části lavice stolek. Rozměr lavice: 150x60x88 cm Nosnost: 240 kg

  ALDOTRADE zahradní dřevěná lavice Doris dřevo akácie

  Zahradní dřevěná lavice z tvrdého dřeva akácie, pro dvě až tři osoby. Nabízí optimální komfort sezení díky ergonomickému tvarování posezu i opěradla. Vhodná do vnitřních i venkovních prostor. Použitý materiál zaručuje dlouhou životnost.

  ALDOTRADE zahradní dřevěná lavice Margarita dřevo akácie

  Zahradní dřevěná lavice z tvrdého dřeva akácie, pro tři až čtyři osoby. Nabízí optimální komfort sezení díky ergonomickému tvarování posezu i opěradla. Vhodná do vnitřních i venkovních prostor. Použitý materiál zaručuje dlouhou životnost.

  Zahradní křeslo skládací šedé Marina

  Zahradní židle je nádechem luxusu na naší zahradě. Křeslo se bude hodit i na terasu a balkon. Umožní nám relax s knížkou a pitím, skvěle se bude hodit i na opalování u bazénu.

  Křeslo Regina hnědé s podnožkou

  Stylové křeslo z odolných materiálů s nastavitelnou opěrkou nohou . Jeho konstrukce je vyrobena z ocelových trubek. Ležící část je vysoce kvalitní tkanina, která je nejen odolná, ale také velmi dobře padne na tvar těla při ležení. Maximální zatížení 120 kg. Součástí lehátka je odkládací stolek na telefon nebo knihu.