Výsledek hledání pro výraz
CZK
Česky
Kategorie
  Menu Zavřít

  Hračky na zahradu

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  ALDOTRADE Dětské kolečko s nářadím na zahradu

  Plastové dětské kolečko s příslušenstvím - dětské hrábě, lopata, kyblík a konvička. Rozměr: 71x32x33 cm (délka x šířka x výška)

  KETER Dětský kreativní stolek se stoličkami

  Kreativní stůl může být naplněn modelovací hmotou, sešity, čímkoli, co potřebujete pro kreativní zábavu. Stůl je vybaven dvěmi stoličkami, stabilní konstrukce stolu je vyrobená z vysoce kvalitního plastu a zaručuje bezproblémovou funkčnost. 

  KETER Dětský stolek

  Moderní design stolečku se snadno přizpůsobí jakémukoliv prostoru. Hodí se ne jen jako součást dětského pokoje, ale i na terasu nebo zahradu. Stůl je absolutně zdravotně nezávadný, odolává UV záření, snadná údržba

  KETER Skluzavka Boogie Slide zelená/modrá 1760965

  KETER Skluzavka Boogie Slide (bez základny) zelená/modrá 17609650 KETER BOOGIE skluzavka je ideální pro dětská hřiště, školky a zahrady. Systém Easy fold, který umožňuje snadné skladování a snadnou montáž.  Bezpečné zaoblené rohy zabraňují poranění. Super pevná konstrukce umožňuje hraní i venku.  Doporučený věk nad 2 roky

  Hrábě dětské rovné

  Délka násady 60 cm. Materiál: dřevo + plast Mix barev

  Sada dětského nářadí 4 ks

  Dětské nářadí, sada 4 ks.

  Rýč dětský špičatý

  Délka násady 60 cm. Materiál: dřevo + plast Mix barev

  Lopatka dětská rovná

  Délka násady 60 cm. Materiál: dřevo + plast Mix barev

  Úložný box lavice na hračky, bílý

  Úložný box na hračky je prostorný dřevěný organizér na hračky a jiné drobnosti. Díky univerzálnímu barevnému provedení se perfektně hodí do dětského pokojíčku.

  Velká sada na písek s konvičkou - Pirátky (pro holky)

  10ti dílná sada na písek vyrobená z kvalitních plastů v Itálii. Obsahuje: Kyblík o průměru 17 cm, konvičku, sítko, lopatku, hrabičky a 6 tvořítek. Vše je uložené v praktické cestovní síťované tašce.

  Velká sada na písek s konvičkou - Piráti (pro kluky)

  10ti dílná sada na písek vyrobená z kvalitních plastů v Itálii. Obsahuje: Kyblík o průměru 17 cm, konvičku, sítko, lopatku, hrabičky a 6 tvořítek. Vše je uložené v praktické cestovní síťované tašce.

  Auto na písek s příslušenstvím

  Nákladní auto na písek s příslušenstvím, vyrobené z kvalitních recyklovatelných plastů v Itálii. Délka autíčka 46cm.

  Autotransportér se 4 auty

  Autotransportér se 4 auty a nájezdy, vyrobený z kvalitních recyklovaných plastů v Itálii. Baleno v hnědé ekokrabici. Rozměry balení: 49 x 18,5 x 29 cm (d x š x v). Váha: 1,98 kg. Doporučený věk od 36 měsíců.

  Míchačka na písek s doplňky

  6dílná sada plastového zednického nářadí pro každého malého zedníka, vyrobená z kvalitních plastů v Itálii. Sada obsahuje: Míchačku, kyblík o průměru 13 cm, konvičku 0,5 l, zednickou lžíci, hladítko a vodováhu. Vše je zabaleno v cestovní tašce.

  Sklápěč se lžicí

  Obří plastové auto nakladač s podkopovou lžicí s ručním ovládáním v hnědé ekologické krabici. Vyrobené z kvalitních plastů v Itálii. Nosnost vozidla max. 100 kg. Délka auta 77cm. Doporučený věk od 36 měsíců.

  Sada na písek zmrzlina + cup cake

  Sada na písek – výroba zmrzliny a cup cake. Sada obsahuje kyblík, 4× kornoutek, víčko, naběračku, 4× cup cake. Vyrobeno z kvalitního plastu v Itálii.

  Sada na písek - šťastná rybka v cestovní tašce

  9dílná sada na písek, vyrobená z kvalitních plastů v Itálii. Obsahuje: Kyblík o průměru 17 cm, sítko, konvičku 0,5 l, lopatku a hrabičky, dvě tvořítka hradů a loďku. Vše je uložené v praktické cestovní síťované tašce.

  Nákladní auto s lžící

  Nádherné auto pro všechny aktivní děti. Lze využít doma i venku. Model je 76 cm dlouhý, 37 cm široký.