Výsledek hledání pro výraz
CZK
Česky
Kategorie
  Menu Zavřít

  Odrážedla, tříkolky, šlapací auta

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  ALDOTRADE dětský bagr na pískoviště

  Tato hračka umožňuje dítěti rozvíjet motorické dovednosti, poznávat tvary, barvy a rozvíjet dětskou představivost. Skvělá hračka, která zlepšuje koncentraci, koordinaci pohybů, silnou vůli, zručnost a trpělivost. A hlavně je s ní legrace a super zábava.

  ALDOTRADE Kolečko zahradní dětské

  Plastová korba, kovová konstrukce, plastové kolo o průměr 17 cm Kolečko nesmí chybět na žádné zahradě a to i pro naše malé zahradníky. Pevná kovová konstrukce zajišťuje dlouhou životnost.  

  ALDOTRADE Šlapací auto

  Dětské šlapací terénní auto s nosností do 50kg, vhodný pro děti od 3 let. Šlapací auto je vyrobeno z vysoce odolného plastového materiálu a je vhodná k vnitřnímu i venkovnímu použití. Auto je vybaveno pohodlným sedátkem a šlapkami.

  ALDOTRADE Šlapací čtyřkolka

  Šlapací čtyřkolka je vyrobena z vysoce odolného plastového materiálu a je vhodná k vnitřnímu i venkovnímu použití. Čtyřkolka je vybavena pohodlným sedátkem a šlapkami. Dětská šlapací čtyřkolka s nosností do 50kg, vhodný pro děti od 3 let.

  ALDOTRADE Šlapací traktor Maxi

  Oblíbený dětský traktor MAXI s nosností do 50kg, vhodný pro děti od 3 let. Šlapací traktor je vyroben z vysoce odolného plastového materiálu a je vhodná k vnitřnímu i venkovnímu použití. Traktor je vybavena pohodlným sedátkem a šlapkami.

  Vlečka ke šlapacímu autu a traktoru MAXI

  Vlečka k dětskému šlapacímu traktoru. Rozměr: 54x33x35 cm (délka, šířka, výška)